Super przytulanka lew to jedna z najsłodszych Zoobiesów. Posiada dziką grzywę, niezwykle miękkie futerko i uroczy pyszczek.
3w1: pluszak, kocyk, poduszka
Jest połączeniem trzech nieodłącznych atrybutów każdego dziecka: ulubionej przytulanki, mięciutkiej podusi i cieplutkiego, milutkiego kocyka.
To perfekcyjne połączenie sprawia, że Zoobie pokocha każde dziecko.
Zoobie został tak zaprojektowany aby każde dziecko samo mogło zmieniać jego formę z pluszaka w poduszkę i z poduszki w kocyk. Wystarczy odpiąć dwa rzepy pod brzuszkiem zwierzaka aby zmienił się z pluszowej maskotki w miękką podusię.
Po odsunięciu suwaka z wnętrza Zoobie wyciągamy cieplutki kocyk.
Do wypełnienia Zoobie użyto specjalnych mikrogranulek, które sprawiają, że Zoobie są podatne na zgniatanie i ściskanie,
a jednocześnie nie deformują się. Mikrogranulki są również hipoalergiczne co jest szczególnie ważne dla wrażliwej skóry dziecka.
Kocyk został wykonany z niezwykle delikatnego i bardzo ciepłego koralowego polaru, a ponieważ można go odpiąć i uprać w pralce, jest łatwy do utrzymania w czystości.